GISMETEO: Погода по г.Одесса
ВНИМАНИЕ!!!АКЦИЯ!Только до 31 декабря 2009 г принимаем заявки на размещение Вашего баннера,мы совершенно бесплатно разместим Ваш баннер на самом видном месте,баннер будет размещён до 1 февраля 2010 г.Проводим набор модераторов на наш форум,будем рады Вам предложить размещение Вашего баннера бесплатно.С ув. администрация сайта "ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ"

ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Продати волосся


Продати волосся

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Сьогодні, здається, усе підлягає комерції, навіть наш власний вигляд. Чи можливо продати своє довге волосся? Якщо так, як це зробити та до кого звернутися з пропозицією?

0

2

Мені завжди здавалося, що моя зачіска це щось більше, ніж просто волосся на моїй голові. Вони були символом мого стилю, моєї самобутності. Але одного разу я раптово відчула, що час змін настав. Я захотіла змінити свій імідж, розпочати щось нове. І коли я дізналася про HAIRUA, компанію, яка займається скупкою волосся https://hairua.com/ я вирішила, що це ідеальний спосіб не тільки змінити свій вигляд, але й заробити чимало грошей. Продати своє волосся виявилося не тільки вигідним, але й досвідом. Тепер я щаслива з новою зачіскою та можливістю розпочати новий розділ у своєму житті.

0


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Продати волосся