GISMETEO: Погода по г.Одесса
ВНИМАНИЕ!!!АКЦИЯ!Только до 31 декабря 2009 г принимаем заявки на размещение Вашего баннера,мы совершенно бесплатно разместим Ваш баннер на самом видном месте,баннер будет размещён до 1 февраля 2010 г.Проводим набор модераторов на наш форум,будем рады Вам предложить размещение Вашего баннера бесплатно.С ув. администрация сайта "ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ"

ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Домохозяйство » Керамічна плитка


Керамічна плитка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Планую самостійно оновити інтер'єр вітальні, та потрібна керамічна плитка. Де ви замовляли плитку для ремонту? Який магазин кращий?

0

2

Неймовірно, як змінюється вигляд кухні, коли додаються стильні елементи. Я відвідав багато місцевих магазинів, але так і не знайшов потрібний варіант. Добре, що на роботі порадили ресурс, де є керамічна плитка на будь-який смак та потребу. Вона просто чудово підійшла до моїх нових кухонних шафок та стільців. Я відчуваю, що мій дім став більш затишним і сучасним завдяки якісним та міцним матеріалам. І я вже не можу дочекатися, щоб запросити друзів на вечірку та показати їм мою красиву кухню, де я планую готувати щодня разом зі своїми близькими.

0


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Домохозяйство » Керамічна плитка