GISMETEO: Погода по г.Одесса
ВНИМАНИЕ!!!АКЦИЯ!Только до 31 декабря 2009 г принимаем заявки на размещение Вашего баннера,мы совершенно бесплатно разместим Ваш баннер на самом видном месте,баннер будет размещён до 1 февраля 2010 г.Проводим набор модераторов на наш форум,будем рады Вам предложить размещение Вашего баннера бесплатно.С ув. администрация сайта "ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ"

ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Акумулятор для авто


Акумулятор для авто

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Минулого місяця я мав проблеми з акумулятором, і тепер боюся, що ситуація може повторитися. Чи можете порекомендувати магазин або сервіс, де продають надійні акумулятори для автомобілів? Який бренд найкраще обрати?

0

2

Мені просто не пощастило – ось і зламався акумулятор у моїй машині. Не міг навіть запустити двигун, щоразу тільки чув як марно крутить стартер. Довелося викликати евакуатор, щоби відвезти авто на сервіс. Сказали, що без нового акумулятора машина не заведеться. Порадився з друзями і вони підказали сайт, де є в наявності автомобільні акумулятори https://akbcenter.com.ua/avto-akumulyatory за прийнятною ціною. Оформив замовлення швидко, пристрій виявився саме таким, який мені був потрібен. Добре, що вже моя машина працює як годинник!

0


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Акумулятор для авто