GISMETEO: Погода по г.Одесса
ВНИМАНИЕ!!!АКЦИЯ!Только до 31 декабря 2009 г принимаем заявки на размещение Вашего баннера,мы совершенно бесплатно разместим Ваш баннер на самом видном месте,баннер будет размещён до 1 февраля 2010 г.Проводим набор модераторов на наш форум,будем рады Вам предложить размещение Вашего баннера бесплатно.С ув. администрация сайта "ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ"

ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Розподільні пристрої високої напруги


Розподільні пристрої високої напруги

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Шановні форумчани, де можна придбати розподільний пристрій ВН типу R36? Можливо, хтось з вас має досвід роботи з цим пристроєм і може порекомендувати надійного постачальника?

0

2

Привіт усім! Отже, коли в мене виникла потреба у розподільному пристрої ВН типу R36 для моєї нової виробничої лінії, я звернувся до цієї https://em.co.ua/product/rozpodilniy-pr … -tipu-r36/ компанії за рекомендацією колеги. І знаєте що? Це було одне з найкращих рішень! Від самого початку співпраці команда "Електромонтаж" проявила себе як справжні професіонали. Вони не лише швидко зорієнтувалися у моїх потребах, а й запропонували оптимальне рішення, яке повністю відповідало моїм вимогам до якості та безпеки. Встановлення пройшло гладко, а сервісні інженери завжди були на зв'язку для вирішення будь-яких питань. Результат перевершив усі мої очікування: система працює бездоганно, енергоефективність підприємства зросла, а витрати на обслуговування зменшилися.

0


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Основной форум » Розподільні пристрої високої напруги