GISMETEO: Погода по г.Одесса
ВНИМАНИЕ!!!АКЦИЯ!Только до 31 декабря 2009 г принимаем заявки на размещение Вашего баннера,мы совершенно бесплатно разместим Ваш баннер на самом видном месте,баннер будет размещён до 1 февраля 2010 г.Проводим набор модераторов на наш форум,будем рады Вам предложить размещение Вашего баннера бесплатно.С ув. администрация сайта "ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ"

ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Разное » Дизайнерська рецепція для офісу


Дизайнерська рецепція для офісу

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Колеги, я розглядаю можливість оновлення рецепції у нашому офісі. Мене цікавить, чи хтось з вас має досвід у замовленні дизайнерської рецепції для офісу? Які особливості і поради ви можете поділитися? Дуже важливо, щоб вона була стильною і функціональною. Чекаю на ваші рекомендації і відгуки. Дякую!

0

2

Привіт! Зверніть увагу на компанію Smart Space. Вони спеціалізуються на меблях під замовлення, включаючи офісні рецепції. Вони мають багатий досвід і надають індивідуальний підхід до кожного проекту.

0

3

Привіт! Є певний досвід в облаштування рецепції. Щодо матеріалів, популярність здебільшого залежить від стилю офісу, але акрил, скло та метал часто використовуються для сучасних дизайнів.

0

4

ДонЖуан написал(а):

Колеги, я розглядаю можливість оновлення рецепції у нашому офісі. Мене цікавить, чи хтось з вас має досвід у замовленні дизайнерської рецепції для офісу? Які особливості і поради ви можете поділитися? Дуже важливо, щоб вона була стильною і функціональною. Чекаю на ваші рекомендації і відгуки. Дякую!

Привіт! Додам до попереднього відповіді, що важливо також обрати правильні кольори та елементи декору для рецепції. Кольори можуть відображати вашу брендову ідентичність та створювати позитивний перший враження на ваших гостей. Я хотів би зі свого досвіду рекомендувати компанію Smart Space, яка спеціалізується на дизайні та виготовленні меблів під замовлення для офісів.
Вони мають багатий досвід і можуть створити унікальну і можливо навіть дизайнерську рецепцію , відповідну вашим потребам. Якщо цікавить більше інформації про компанію Smart Space, зайдіть на їх сайт, почитайте про послуги. Там, до речі, дуже зручна форма для зворотнього зв'язку.
https://skr.sh/i/010823/8N64btjR.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2001-08-2023%2013:52:42.jpg

0


Вы здесь » ЧИСТО ОДЕССКИЙ ФОРУМ » Разное » Дизайнерська рецепція для офісу